Yhteystiedot

Ihmiset taustalla

Tilaukset ja tiedustelut:

vindirekt@vindirekt.fi

tel. +358 9 774 5930 

Yhteystiedot ja käynti:

Vindirekt Finland Oy
Kattilahalli, Sörnäisten rantatie 22 E (2.krs)
00540 Helsinki

Kartta Vindirektin toimipisteeseen

Henkilöstö

+358 50 565 8141

Jean-Francois Galtat

Senior partner, Chairman & CEO

+358 50 3100737

Janne Marin

Chief Operating Officer

+358400330126

Meri Kangas

Marketing Manager (äitiyslomalla 28.4.2022 lähtien)

+358 50 3392 759

Aki Summanen

Senior Sales Professional (Horeca)

+358504387658

Henriikka Ström

Senior Sales Professional (Alko)

+358405225886

Oskari Kaikkonen

Senior Sales Professional (Horeca)

+358505485673

Ville Tuomola

Senior Sales Professional (Alko)

+358408291318

Jukka Kumlin

Sales Professional (Horeca)

+358505637716

Milja Pelkonen

Financial & Office Administration, HRM

+358504417614

Rita Pyyhtiä

Logistics Coordinator, Outgoing logistics

+358407613894

Johan Uggeldahl

Logistics Coordinator, Incoming logistics

+358 50 4787 193

Viljami Julkunen

+358 50 4787 193

viljami@vindirekt.fi

Sales Professional (Horeca)

+358 50 406 8964

Pihla Suomalainen

+358 50 406 8964

pihla@vindirekt.fi

Marketing Coordinator

+358 50 521 8475

Aleksi Lummila

+358 50 521 8475

aleksi@vindirekt.fi

Sales Assistant

+358 41 506 2226

Annika Roos

+358 41 506 2226

annika@vindirekt.fi

Sales Professional (Travel Retail)

+358 40 577 0211

Elina Turunen

+358 40 577 0211

elina@vindirekt.fi

Sales Professional (Horeca)

+358 50 310 5713

Emmi Väänänen

+358 50 310 5713

emmi@vindirekt.fi

Sales Professional (Alko)